Izvor: B92, 07.Feb.2017, 16:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Učestvujete li: Poslato 270.000 koverata
Građani su od kad je počela nagradna igra "Uzmi račun i pobedi", do danas na šalterima pošta širom Srbije, preuzeli 1.341.000 namenskih koverata.
S druge strane, poslato je 270.000 koverata, saopštilo je preduzeće Pošta Srbije.
Kako je navedeno, do 7. februara odšampano je i distribuirano 1.996.000 besplatnih namenskih koverata za ovu nagradnu igru koja je počela 1. februara.
Pošta Srbije apeluje na građane da ne uzimaju koverte u većem broju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nego što im je potrebno, jer su one namenjene isključivo za ovu akciju i ne mogu se upotrebiti za slanje nijedne druge vrste pošiljaka.
"Namenske koverte će se štampati u kontinuitetu tokom čitavog trajanja nagradne igre, na osnovu informacija sa terena o potrebnim dodatnim količinama", piše u saopštenju.
Podseća se da su koverte u kojima se šalju fiskalni računi ili slipovi za nagradnu igru besplatne i da se ne plaća poštarina za njihovo slanje.
Nagradna igra "Uzmi račun i pobedi", čiji je cilj motivisanje građana da se uključe u borbu protiv sive ekonomije i podigne poreski moral kod građana počela je zvanično 1. februara , besplatnim slanjem koverti sa najmanje 10 fiskalnih računa ili slipova izdatih u 2017. sa iznosima od najmanje 100 dinara.
Računi i slipovi se šalju isključivo u kovertama koje se besplatno preuzimaju u Poštama Srbije i njihovo slanje je besplatno.
Na kovertama za nagradnu igru naznačena je adresa slanja, a građani samo treba da napišu svoje podatke - ime i prezime, adresu, poštanski broj ili adresni kod, kao i kontatk telefon radi lakše komuunikacije ukoliko pošiljalac bude izvučen.
Na šalterima pošta preuzeto 1.341.000 koverata za nagradnu igru Uzmi račun i pobedi
Izvor: Beta, 07.Feb.2017
Do 7. februara odštampano je i distribuirano 1.996.000 besplatnih namenskih koverata za nagradnu igru "Uzmi račun i pobedi", a građani su na šalterima pošta preuzeli 1.341.000 koverata, saopštila je danas Pošta Srbije Prema poslednjim podacima, građani su do sada poslali 270.000 koverata sa...






