U Srbiji do sada odobreno jedno javno-privatno partnerstvo

Izvor: NaDlanu.com, 22.Jun.2012, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Srbiji do sada odobreno jedno javno-privatno partnerstvo

BEOGRAD, 22. juna 2012. (Beta) - Komisija za javno-privatna partnerstva Srbije odobrila je do sada jedan projekat, a postoje najave za još tri četiri, izjavio je u petak predsednik te komisije Nenad Ilić.

BEOGRAD, 22. juna 2012. (Beta) - Komisija za javno-privatna partnerstva Srbije odobrila je do sada jedan projekat, a postoje najave za još tri četiri, izjavio je u petak predsednik te komisije Nenad Ilić.On je agenciji Beta rekao da je Komisija dala pozitivno mišljenje za projekat >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << izgradnje optičke telekomunikacione mreže u Novom Sadu, u kojem je javni partner Javno komunalno preduzeće Informatika."Koliko znam, taj projekat je odobrila Skupština Grada Novog Sada, a uskoro bi trebalo da bude objavljen, ako već nije", rekao je Ilić, dodajući da Komisija taj deo ne prati, nakon što odobri projekat.Prema njegovim rečima, postoje najave za još tri ili četiri projekta javno-privatnog partnerstva u "Loznici, Šapcu i još nekim gradovima", ali formalan predlog Komisija za javno-privatna partnerstva još nije dobila.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.