Izvor: Danas, 27.Okt.2011, 21:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svetsko priznanje za kvalitet
Zastava oružje, najstarije industrijsko preduzeće u Srbiji i na Balkanu, obeležila je juče 158 godina postojanja, a na prigodnoj proslavi direktor Rade Gromović podsetio je da je ovdašnja fabrika oružja bila jedan od nosilaca industrijskog i privrednog razvoja Srbije.
Povezane vesti
London krunise kragujevacki kvalitet
Izvor: Radio Centar 987, 28.Okt.2011, 08:29
Zastava oruzje, najstarije industrijsko preduzece u Srbiji i na Balkanu, obelezila je juce 158 godina postojanja, a na prigodnoj proslavi direktor Rade Gromovic podsetio je da je ovdasnja fabrika oruz..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















