Izvor: Blic, 14.Apr.2001, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Struja skuplja od sutra
Struja skuplja od sutra
BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik republičkog ministra za rudarstvo i energetiku Dimitrije Vukčević izjavio je juče da je novi tarifni sistem za obračun utrošene električne energije počeo da se primenjuje od sutra, 15. aprila, a ne kako je najavljeno od 1. aprila.
'Zbog zakonskih nemogućnosti da se nova podela na skupe i jeftine kilovat-sate sprovede retroaktivno, primena novih tarifnih stavova važi od objavljivanja u ‘Službenom glasniku’ i obaveštenja potrošača o promeni tarife odnosno od sutra', rekao je Vukčević.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







