Izvor: B92, 14.Dec.2002, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Smenjivanje direktora i u Panonskoj banci

Novi Sad -- Nakon Vojvodjanske banke, i u Panonskoj banci u Novom Sadu doći će do pormene direktora od 1. januara sledeće godine, piše novosadski "Dnevnik". List navodi da će dosadašnjeg direktora Raška Božovića zameniti Srđan Petrović, dugogodišnji zamenik generalnog direktora Novosadske banke.

Kao i u Vojvođanskoj, i u Panonskoj banci većinski paket akcija preuzela je država, po osnovu otpisanih dugova prema Pariskom i Londonskom klubu. Upravni odbor i Skupština >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << akcionara Vojvođanske banke u petak su sa funkcije predsednika banke smenili Životu Mihajlovića i na njegovo mesto imenovali Dragana Santovca. Santovac je bio šef novosadske filijale Narodne banke Jugoslavije, a pre toga bio je takođe na visokoj funkciji u Novosadskoj banci.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.