Sledeće godine bez privrednog rasta

Izvor: Beta, 14.Dec.2013, 13:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sledeće godine bez privrednog rasta

BEOGRAD, 14. decembra 2013. (Beta) - U narednoj godini privreda Srbije će stagnirati a moguće je da zabeleži i blagi pad, ocenio je u subotu ekonomista Milojko Arsić.

U 2014. moguće je stvoriti dobre osn...

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Privreda Srbije će stagnirati u sledećoj godini

Izvor: NoviMagazin.rs, 14.Dec.2013

U narednoj godini privreda Srbije će stagnirati a moguće je da zabeleži i blagi pad, ocenio je danas ekonomista Milojko Arsić.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Arsić: Sljedeće godine bez privrednog rasta

Izvor: Capital.ba, 14.Dec.2013

BEOGRAD, U narednoj godini privreda Srbije će stagnirati a moguće je da zabilježi i blagi pad, ocijenio je danas ekonomista Milojko Arsić. U 2014. moguće je stvoriti dobre osnove za ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.