Izvor: FXLider.com, 11.Apr.2013, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sirova nafta

Cena sirove nafte pala na najniži nivo u poslednjih nedelju dana zbog zabrinutosti oko globalnog rasta. Uprkos relativnom dobrim ekonomskim podacima u Australiji I Kini trgovci naftom počeli su da osećaju posledice jučerašnjeg pada cena akcija na globalnom nivou.
Tokom azijskog trgovanja cena sirove nafte se nije mnogo kretala. Na jednočasovnom grafikonu MACD je u fazi prekomerne prodaje dok RSI ne pokazuju trend .Nakon proboja donje Bolindžer trake cena je počela da osciluje tako da je moguć nastavak sličnog kretanja. Naša preporuka bila bi kupovna pozicija.

StrategyEntry1st target2nd target
LONG 95.95 96.25 96.40

Nastavak na FXLider.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FXLider.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FXLider.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.