Izvor: FXLider.com, 11.Apr.2013, 17:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sirova nafta

Cena sirove nafte pala je sa devetonedeljnog maksimuma na osnovu spekulacija da će tražnja pasti kao posledica lošijih ekonomskih rezultata. Prodaja kuća u SAD-u je neočekivano pala took juna dok se proizvodnja u regiji Filadelfije smanjila treći mesec za redom.OPEC će smanjiti isporuke ovog meseca kako je smanjena sezonska tražnja benzina .
Tokom azijskog trgovanja cena sirove nafte je oscilovala. Na jednočasovnom grafikonu MACD je u fazi prekomerne kupovine dok RSI oscilira. Cena oscilira oko srednje Bolindžer trake tako da je moguć nastavak oscilovanja. Naša preporuka bila bi kupovna pozicija.

Strategy
Entry
1st target
2nd target
LONG
92.13
93.22

93.42

Nastavak na FXLider.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FXLider.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FXLider.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.