Sandra Afrika ide u zatvor?

Izvor: Nezavisne Novine, 14.Jan.2015, 16:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sandra Afrika ide u zatvor?

Pjevačica Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika, nedavno je inspektorima rekla da pjeva za džabe, ali danas se javio menadžer jednog beogradskog kluba koji je to demantovao.

"Sandra je trebalo kod nas da nastupi i 13. januara, ali je iznenada otkazala nastup bez objašnjenja. Iz novina smo saznali da je u Poreskoj rekla da nastupa za džabe, a to nije istina. Mi smo joj uvek plaćali nastupe, i to na ruke", rekao je menadžer splava, prenosi Mondo.

Ukoliko se ispostavi >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << da je Sandra pjevala "na crno", a slagala inspektore, moraće da plati novčanu kaznu u visini od 30 do 100 odsto sume koju duguje na ime poreza. Takođe, za utaju poreza predviđena je i kazna od šest mjeseci do pet godina zatvora.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.