Radulović ima dobre ideje, ali...

Izvor: B92, 06.Jan.2014, 15:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Radulović ima dobre ideje, ali..."

Beograd -- Ministar Radulović ima dobre ideje ali mora sa sindikatima da pronađe zajednički imenitelj po pitanju Zakona o radu, smatra Aleksandar Vučić.

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da podržava svakog ko ima dobre ideje i radi u interesu građana Srbije, pa i ministra privrede, ali je ukazao da se sa sindikatima mora naći zajednički imenitelj po pitanju Zakona o radu.

"Svako ima moju podršku ko radi u interesu građana Srbije. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Mislim da gospodin Radulović u najvećim delovima ima dobre ideje", rekao je Vučić novinarima.

Ono što je veoma važno jeste, kako je podvukao Vučić, da se zajedno sa sindikatima pronađe "modus vivendi" po pitanju zakona o radu.

Prema njegovim rečima, Zakon o radu mora da se menja, ali je potrebno pronaći neki minimalni zajednički imenitelj sa sindikatima, jer je od suštinskog značaja za napredak zemlje politička stabilnost.

Vicepremijer Vučić izjavio je danas i da bi u narednih godinu dana ekonomski boljitak trebalo bi da osete svi građani Srbije.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Vučić: Radulović ima dobre ideje, potreban dogovor sa sindikatom

Izvor: NaDlanu.com, 06.Jan.2014

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava svakog ko ima dobre ideje i radi u interesu građana Srbije, pa i ministra privrede, ali je ukazao da se sa sindikatima mora naći zajednički imenitelj po pitanju zakona o radu..."Svako ima moju podršku ko radi u interesu...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.