Izvor: Blic, 04.Apr.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pumpe opet bez goriva

Pumpe opet bez goriva

BEOGRAD (Beta) - Na državnim pumpama u Srbiji juče je pogoršano snabdevanje gorivom, a 'supera' gotovo da i nije bilo.

U Beogradu je na državnim pumpama bilo bezolovnog benzina, dok 'supera' i dizel goriva nije bilo ni na centralnim gradskim pumpama 'Dejton', u Francuskoj ulici, na Autokomandi, kod Novog groblja, u Čarlija Čaplina, Džona Kenedija, Zmaj I i II. U Novom Sadu, prema podacima Gradskog informativnog centra, na pumpama nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bilo nijedne vrste goriva. 'Jugopetrolove' pumpe u Kragujevcu imale su u prodaji 10,5 tona bezolovnog i 3,5 tona dizel goriva. Na pet pumpi 'Jugopetrola' i 'Beopetrola' u Pirotu nije bilo nijedne vrste goriva u slobodnoj prodaji, ali je bilo dizel goriva za potrebe poljoprivrednika.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.