Izvor: Blic, 04.Apr.2000, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pumpe opet bez goriva
Pumpe opet bez goriva
BEOGRAD (Beta) - Na državnim pumpama u Srbiji juče je pogoršano snabdevanje gorivom, a 'supera' gotovo da i nije bilo.
U Beogradu je na državnim pumpama bilo bezolovnog benzina, dok 'supera' i dizel goriva nije bilo ni na centralnim gradskim pumpama 'Dejton', u Francuskoj ulici, na Autokomandi, kod Novog groblja, u Čarlija Čaplina, Džona Kenedija, Zmaj I i II. U Novom Sadu, prema podacima Gradskog informativnog centra, na pumpama nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bilo nijedne vrste goriva. 'Jugopetrolove' pumpe u Kragujevcu imale su u prodaji 10,5 tona bezolovnog i 3,5 tona dizel goriva. Na pet pumpi 'Jugopetrola' i 'Beopetrola' u Pirotu nije bilo nijedne vrste goriva u slobodnoj prodaji, ali je bilo dizel goriva za potrebe poljoprivrednika.





