
Izvor: Danas, 07.Avg.2024, 21:12
Protest protiv kopanja litijuma ispunio Trg slobode u Novom Sadu: „Protiv sebe imamo najmoćnije kompanije sveta, ali nećemo se predati“
Protest protiv kopanja litijuma počeo je danas od 19 časova na Trgu slobode u Novom Sadu gde se okupilo više hiljada građana.
Povezane vesti
Završen protest u Novom Sadu, više hiljada građana protiv Rio Tinta
Izvor: NoviMagazin.rs, 07.Avg.2024
Profesor Univerziteta u Beogradu Jovo Bakić rekao je večeras na protestu protiv rudarenja litijuma u Novom Sadu da narod koji se protivi tome ima protiv sebe najbogatije kompanije sveta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.