Izvor: SEEbiz.eu, 07.Okt.2018, 08:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Promjene u Nadzornom odboru HEP-a
ZAGREB - Vlada je u četvrtak predložila Glavnoj skupštini Hrvatske elektroprivrede (HEP) opoziv dosadašnjeg člana Nadzornog odbora, Marka Primorca, na osobni zahtjev.
Naime, Primorac je od srpnja ove godine novi savjetnik za gospodarstvo predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović. Za izbor novih članova Nadzornog odbora HEP-a Vlada je predložila imenovanje Lukše Lulića i Ive Ivančića, najviše na vrijeme od šest mjeseci. Ivo Ivančić je glavni direktor veleučilišta VERN.Lukša >> Pročitaj celu vest na sajtu SEEbiz.eu << Lulić doktor je ekonomskih znanosti i dekan Poslovnog učilišta Zagreb. Bio je direktor u HEP Opskrbi, član Uprave u Tifonu te jedan od direktora u INA-i, Energopetrolu i TEŽ-u.
Predsjednik Nadzornog odbora HEP-a je od prosinca lani Goran Granić.




