Premijerka otkrila KO NEĆE DOBITI STO EVRA: Svi moraju da poseduju jednu karticu, inače ništa od para

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Maj.2020, 11:22

Premijerka otkrila KO NEĆE DOBITI STO EVRA: Svi moraju da poseduju jednu karticu, inače ništa od para

Svi građani koji se prijave do 5. maja dobiće novac.

Premijerka Srbije je istakla da je za sve građane važno da imaju važeću ličnu kartu.

- Ako im je istekla tokom kovid krize automtski se produžava, ako je pre toga onda je to već lična odgovornost građana prema državi. Mi smo čak uveli na sajtu E-uprave podsetnik za građane da im je istekla lična karta ili drugi dokument - precizirala je ona.

- Koliko god neki kritkovali političku odluku koju >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je doneo privredni krizni štab - jedna od direktnih mera odnosno uplata 100 evra, čini mi se da su građani uniformno rekli da je fantastična mera koja im daje optimizam da ćemo da prebrodimo bolje nego većina zemalja krizu zbog Kovida 19 - rekla je premijerka Srbije.

Ona je izjavila da joj je drago što se prijavio veliki broj građana i istakla da će se to sve vratiti našoj privredi.

Prema saznanjima, redosled isplate zavisi od banke u kojoj imate račun, a postoji lak način da proverite da li vam je novac uplaćen.

Sve se može proveriti u dva koraka. Potrebno je da posetite sajt: https://idp.trezor.gov.rs/validate-account

Tu postoji opcija "Provera statusa prijave", gde je potrebno da ubacite svoje podatke i odmah ćete videti da li je novac na vašem računu ili ne. U pitanju je mnogo lakša opcija nego da se svakodnevno obilaze šalteri banaka.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.