Izvor: B92, 28.Jun.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pregovori Zastave i Fijata
Kragujevac -- Delegacija Fijata s kragujevačkom Zastavom pregovara o vraćanju duga i o montaži automobila u Kragujevcu.
Predsednik Upravnog odbora Grupe Zastava vozila Milorad Savićević kaže da se pregovori vode na dva koloseka. Jedan se odnosi na komercijalnu i poslovnu saradnju, koja predviđa montažu modela "punto" u kragujevačkim pogonima, a drugi je isplata Zastavinog duga od 11,5 miliona evra italijanskoj kompaniji.
Pregovori o montaži modela "punto" privedeni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su kraju i ostalo je samo definisati tehničke detalji.
Pregovori poslovodstava Zastave i Fijata još traju, a nezvanično se saznaje da će danas biti nastavljeni s predstavnicima Vlade Srbije, na temu vraćanja duga od 11,5 miliona evra.






