Izvor: Capital.ba, 14.Mar.2011, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poskupljenje slatkiša

BEOGRAD, Domaći proizvođači napolitanki, namaza, vafla i bombona u Srbiji najavljuju poskupljenje svojih proizvoda, u prosjeku, za 10 odsto. Kao razlog navode da je kakao, glavna sirovina, dostigao na svjetskom tržištu najvišu cijenu u posljednje 32 godine. Poskupljenju slatkiša doprinose i gotovo duplo veće cijene šećera, brašna, mlijeka u prahu, raznih aditiva, ali i skuplje gorivo...

Nastavak na Capital.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Poskupljenje slatkiša

Izvor: S media, 14.Mar.2011

DOMAĆI proizvođači napolitanki, namaza, vafla i bombona najavljuju poskupljenje svojih proizvoda, u proseku, za 10 odsto. Kao razlog navode da je kakao, glavna sirovina, dostigao na svetskom tržištu najvišu cenu u poslednje 32 godine. ..Poskupljenju slatkiša doprinose i gotovo duplo veće cene...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.