Izvor: Kamatica.com, 16.Avg.2021, 00:00

Polovnjaci bi mogli da poskupe do 30%

Na ulicama po Srbiji voze se sve noviji automobili. Neretki su i "ganc novi", ali sve češće viđamo dobro očuvane polovnjake stare po nekoliko godina...

Nastavak na Kamatica.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kamatica.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kamatica.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.