Izvor: Nezavisne Novine, 14.Jan.2015, 09:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poginuo pješak u Kaću

KAĆ - U saobraćajnoj nesreći u Kaću život je izgubio pješak koga je udarilo vozilo čiji se vozač kasnije sam prijavio policiji, rečeno u novosadskoj policiji.

Istraga će utvrditi uzroke te saobraćajne nesreće, a preciznije informacije biće date u saopštenju koje se očekuje iz Policijske uprave.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.