Podeljeno 100.000 turističkih vaučera

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Jun.2022, 16:01

Podeljeno 100.000 turističkih vaučera

Primljena je i 100.000. prijava građana za vaučer za odmor u Srbiji, izjavila je danas ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić za Radio-televiziju Srbije (RTS).

Matić je rekla da je stohiljaditi vaučer izdat u pošti u Nišu.

Dodatne vaučere od 10.000 dinara dosad je dobilo 13.000 građana.

Vaučeri se mogu koristiti za plaćanje smeštaja, noćenja sa doručkom, pansiona i polupansiona, za najmanje pet dana.

Pravo na >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << vaučere, koji moraju da se iskoriste do 31. oktobra ove godine, imaju penzioneri, nezaposleni, korisnici posebne naknade, prava na negu drugog lica, radno angažovana lica, čija primanja ne prelaze 70.000 dinara, ratni vojni invalidi, nosioci poljoprivrednog gazdinstva, kao i studenti.

Tokom 2022. godine već je izdato, a u znatnom delu i iskorišćeno, 100.000 vaučera po 5.000 dinara, čime se stimuliše boravak domaćih turista u zemlji i utiče na to da se poveća broj noćenja domaćih turista.

Građani koji su već ostvarili pravo na vaučer od 5.000 dinara, od juče mogu da se prijave za dodatni vaučer od 10.000 dinara za odmor u Srbiji.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Matić: Primljena je i 100.000. prijava građana za vaučer za odmor u Srbiji

Izvor: Danas, 30.Jun.2022

Primljena je i 100.000. prijava građana za vaučer za odmor u Srbiji, izjavila je danas ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić za Radio-televiziju Srbije (RTS).

Nastavak na Danas...

POdeljeno 100.000 vaučera, jubilarni izdat u Nišu

Izvor: JUGpress.com, 01.Jul.2022, 09:14

NIŠ-BEOGRAD..U Srbiji je na jučerašnji dan podeljeno 100.000 vaučera a jubilarni je izdat u Nišu...Primljena je i 100.000. prijava građana za vaučer za odmor u Srbiji, izjavila je danas ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić za Radio-televiziju Srbije (RTS)...Matić je...

Nastavak na JUGpress.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.