Izvor: B92, 14.Okt.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počinje TV pretplata

Beograd -- Televizijska pretplata počeće da se naplaćuje od sledećeg meseca, uz račun za struju.

"Ostalo je da se EPS i RTS dogovore na koji će se način naplaćivati račun za televiziju", rekao ministar rudarstva i energetike Radomir Naumov, kao i da je gotovo sigurno da će sve biti spremno za novembar.

Vlada Srbije je na jučerašnjoj sednici usvojila preporuku da se ubrza realizacija izmena Zakona o radio-difuziji koja se odnosi na uvođenje televizijske pretplate.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.