Izvor: Akter, 27.Okt.2012, 10:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pale akcije Epla na ispod 600 dolara

Vrednost akcija Epla pale su juče na ispod 600 dolara prvi put posle tri meseca, pošto je u trećem tromesečju kompanija zabeležila profit manji od očekivanog

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Cijena akcije Applea pala ispod 600 dolara

Izvor: Capital.ba, 28.Okt.2012, 07:20

NJUJORK, Vrijednost akcije Applea pala je u petak na ispod 600 dolara prvi put poslije tri mjeseca, pošto je u trećem tromjesečju kompanija zabilježila profit manji od očekivanog. Na pad ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.