Izvor: VOA, 04.Feb.2011, 23:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pad stope nezaposlenosti u SAD

Stopa nezaposlenosti pala je na 9 odsto, što je najniži nivo od aprila 2009 godine

Nastavak na VOA...



Povezane vesti

SAD: Nezaposlenost pala na 9 odsto

Izvor: B92, 05.Feb.2011, 14:15

Vašington -- Stopa nezaposlenosti u SAD pala je u januaru na devet odsto, sa 9,4 procenta u decembru, što je najniži nivo za gotovo dve godine...Podaci američkog ministarstva rada pokazuju da je, međutim, prošlog meseca otvoreno svega 36.000 neto novih radnih mesta, najmanje za četiri godine...Izveštaj...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VOA. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VOA. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.