Izvor: VOA, 04.Feb.2011, 23:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pad stope nezaposlenosti u SAD
Stopa nezaposlenosti pala je na 9 odsto, što je najniži nivo od aprila 2009 godine
Povezane vesti
SAD: Nezaposlenost pala na 9 odsto
Izvor: B92, 05.Feb.2011, 14:15
Vašington -- Stopa nezaposlenosti u SAD pala je u januaru na devet odsto, sa 9,4 procenta u decembru, što je najniži nivo za gotovo dve godine...Podaci američkog ministarstva rada pokazuju da je, međutim, prošlog meseca otvoreno svega 36.000 neto novih radnih mesta, najmanje za četiri godine...Izveštaj...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VOA. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VOA. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










