Izvor: Nezavisne Novine, 09.Apr.2013, 16:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otežan izvoz robe u Makedoniju
BEOGRAD - Makedonija otežava uvoz robe iz Srbije, naročito brašna i pšenice, čime ugoržava sporazum CEFTA, rečeno je danas u Ministarstvu spoljne i unutrašnje trgovine Srbije.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Makedonija ne ograničava uvoz srpskog brašna i pšenice
Izvor: NoviMagazin.rs, 09.Apr.2013
Uvoz brašna i pšenice iz Srbije u Makedoniju nije ograničen i realizuje se svakog dana, a kontrola uvezene robe je u saglasnosti sa primenom evropskih standarda, saopštilo je danas makedonsko Ministarstvo za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















