Oduzeta 23 paketa marihuane

Izvor: Nezavisne Novine, 12.Okt.2014, 18:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oduzeta 23 paketa marihuane

BEOGRAD - Kriminalistička policija Beograda je pronašla i oduzela 23 paketa opojne droge marihuane, u saradnji sa pripadnicima Uprave granične policije MUP-a i Upravom carina Republike Srbije.

Droga je, kako je saopštio MUP, bila upakovana u "pe-ve-ce" foliju i sakrivena u vratima "sitroena C3", kojim je upravljao Đ. I. (1984), dok se na mjestu suvozača nalazila P. S. (1993), državljanka Crne Gore.

Osumnjičenima Đ. I. i P. S. određena je mjera zadržavanja do 48 sati, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << nakon čega će uz krivičnu prijavu biti sprovedeni nadležnom javnom tužiocu u Beogradu, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično djelo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, dodaje se u saopštenju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.