Izvor: Capital.ba, 31.Maj.2010, 09:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obveznicama grade infrastrukturu

BANJALUKA,  Na Banjalučkoj berzi prije nekoliko dana uspješno je završena prva javna ponuda obveznica Opštine Kotor Varoš. Upisana je ukupna emisija obveznica u iznosu od 4.500.000 KM. Navedena sredstva biće usmjerena za finansiranje kapitalnih investicija, te izmirenje prenesenih obaveza. Municipalne obveznice kao način finansiranja projekata lokalne samouprave prepoznaje sve više opština u Srpskoj. Ukupna vrijednost do...

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

Obveznicama grade infrastrukturu

Izvor: SEEbiz.eu, 31.Maj.2010

BANJA LUKA - Na Banjalučkoj berzi prije nekoliko dana uspješno je završena prva javna ponuda obveznica Opštine Kotor Varoš. Upisana je ukupna emisija obveznica u iznosu od 4.500.000 KM.

Nastavak na SEEbiz.eu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.