Izvor: Capital.ba, 11.Sep.2010, 09:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naftaši na čelu

BEOGRAD, Nema ničeg neobičnog u tome što su kompanije iz oblasti energetike zauzele vrh na rang listi 500 najuspješnijih u centralnoj Evropi, koju je objavio “Dilojit”, izjavio je ekonomista Miroslav Zdravković, ističući da one preuzimaju primat u odnosu na druge sektore. On je objasnio da je logično što se na top 500 povećava broj energetskih kompanija...

Nastavak na Capital.ba...



Povezane vesti

Naftne kompanije na čelu u regionu

Izvor: B92, 11.Sep.2010

Beograd -- Nema ničeg neobičnog u tome što su kompanije iz oblasti energetike zauzele vrh na rang listi 500 najuspešnijih u centralnoj Evropi, kaže Miroslav Zdravković...On je objasnio da je logično što se na top 500 povećava broj energetskih kompanija jer se liste formiraju, pre svega, na osnovu...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.