Izvor: Capital.ba, 11.Sep.2010, 09:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Naftaši na čelu
BEOGRAD, Nema ničeg neobičnog u tome što su kompanije iz oblasti energetike zauzele vrh na rang listi 500 najuspješnijih u centralnoj Evropi, koju je objavio “Dilojit”, izjavio je ekonomista Miroslav Zdravković, ističući da one preuzimaju primat u odnosu na druge sektore. On je objasnio da je logično što se na top 500 povećava broj energetskih kompanija...
Naftne kompanije na čelu u regionu
Izvor: B92, 11.Sep.2010
Beograd -- Nema ničeg neobičnog u tome što su kompanije iz oblasti energetike zauzele vrh na rang listi 500 najuspešnijih u centralnoj Evropi, kaže Miroslav Zdravković...On je objasnio da je logično što se na top 500 povećava broj energetskih kompanija jer se liste formiraju, pre svega, na osnovu...










