Na prodaju hotel Prag

Izvor: B92, 08.Okt.2014, 11:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na prodaju hotel "Prag"

Agencija za privatizaciju objavila je javni poziv za privatizaciju Rekreatursa iz Beograda, Novosadske fabrike kabela i hotela "Prag" u Beogradu.

Zainteresovani investitori treba da dostave predlog cene, investicioni program, okvirni plan poslovanja i broja zaposlenih u preduzeću koje žele da kupe.

Rok za dostavljenje pisama o zaninteresovanosti je 7. novembar 2014. godine.

Novim Zakonom o privatizaciji, koji je stupio na snagu 13. avgusta ove godine, privatizacija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << društvenog kapitala u preduzećima treba da bude završena do kraja 2015. godine.

Na poziv Agencije za privatizaciju, objavljen 15. avgusta, za prodaju 502 preduzeća dostavljeno je 1.700 pisama zainteresovanih investitora.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.