Na Koridoru 10 BESPLATAN Internet!

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Jun.2017, 14:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Koridoru 10 BESPLATAN Internet!

Prva besplatna internet veza puštena u rad na odmorištu "Jerina"

Prva besplatna internet veza (wi-fi) na Koridoru 10 puštena je u rad na odmorištu "Jerina", na auto-putu od Beograda ka Nišu kod isključenja za Smederevo.

To je prvi od ukupno 10 punktova na Koridoru 10 na kojima će svi vozači moći besplatno da koriste internet.

Besplatan internet biće dostupan na još četiri odmorišta na Koridoru 10: "Šimanovci 1" i "Šimanovci 2" (auto-put od granice >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << sa Hrvatskom ka Beogradu u oba smera), "Feketić 1" i "Feketić 2" (auto-put od granice sa Mađarskom ka Beogradu u oba smera).

Početkom jula biće instaliran i prvi od ukupno pet punjača za elektro automobile.

Prvo na naplatnim stanicama "Šid" i "Preševo", a potom i na stanicama "Dimitrovgrad", "Subotica jug" i kod bivše naplatne stanice "Bubanj potok" kod Beograda.

Reč je o poslednjoj generaciji elektropunjača koji imaju instaliran i uređaj za besplatno korišćenje interneta. Na ovim punjačima moguće je u isto vreme puniti tri automobila.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.