Izvor: B92, 12.Mar.2018, 13:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Miša Lukić napušta Publicis One
Beograd -- Prvi čovek Publicis One za jugoistočnu Evropu napušta kompaniju kako bi se posvetio drugim poslovnim interesima.
„Nakon neverovatnih 18 godina, napuštam mesto koje je bilo moj drugi dom. Zahvalan sam Publicis Groupe-u za priliku da radim s izvanrednim ljudima i najboljim klijentima”, rekao je Lukić povodom odluke o odlasku, prenosi Media Marketing.
On je kazao da je poslednje dve godine koje je proveo kao izvršni direktor Publicis One za JIE bile >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zaista posebne.
“Bila mi je čast da radim sa predanim i strastvenim liderima. Zajedno smo započeli transformaciju našeg poslovnog modela i dosledno smo isporučivali zdrav, profitabilan rast za Publicis One. Imam svako poverenje u sadašnje vođstvo i odlazim pun nade za sve nas,“ naveo je Lukić.












