Izvor: Glas javnosti, 30.Mar.2010, 08:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milosavljević: Od iduće godine slobodan uvoz goriva

BEOGRAD - Uvoz naftnih derivata na tržište Srbije biće slobodan od iduće godine, izjavio je ministar trgovine Slobodan Milosavljević.

Na konferenciji Nacionalnog saveta za bezbednost, Milosavljević je podsetio da je to pre nekoliko dana najavio i predsednik Vlade Mirko Cvetković.

On je dodao i da je Komisiji za zaštitu konkurencije prijavu protiv Naftne industrije Srbije podnelo Udruženje trgovaca naftnim derivatima, zbog, kako su naveli, zloupotreba monopolskog položaja na tržištu naftnih derivata.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.