Izvor: Capital.ba, 04.Jul.2016, 11:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
M:tel podržava studente ETF-a
BANJALUKA, Dekan Elektrotehničkog fakulteta /ETF/ Istočno Sarajevo Zoran Ljuboje uručio je plaketu Fakulteta izvršnom direktoru za marketing i prodaju kompanije „M:tel“ Đorđu Mišiću, kao znak uspješne i dugotrajne saradnje ove kompanije i fakulteta. Mišić je rekao da mu je čast i zadovoljstvo prisustvovati svečanosti na kojoj se promoviše znanje i uspjeh, jer su to vrijednosti koje i kompanija „M:tel“ promoviše u okviru svog društveno odgovornog poslovanja. „Saradnja >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << sa ETF-om u Istočnom Sarajevu je već tradicionalna, a naročito bih naglasio upravo našu podršku talentovanim studentima koje stipendiramo već šest godina unazad putem našeg dugoročnog projekta Stipendije za budućnost. Važno je naglasiti da to nije samo podrška u novcu, nego i mnogo više od toga. Naši stipendisti imaju podršku kompanije u svakom smislu, kao i mogućnost obavljanja stručne prakse u trajanju od mjesec dana“, istakao je Mišić. On je dodao da su upravo ovakvi događaji promocije znanja siguran znak da Republika Srpska i BiH imaju svijetlu budućnost. Na promociji diplomiranih inženjera elektrotehnike i magistara elektrotehnike Elektrotehničkog fakulteta Istočno Sarajevo promovisana su 44 diplomirana inženjera elektrotehnike, devet magistara i mastera elektrotehnike, kao i dva magistra tehničkih nauka, saopšteno je iz „M:tela“. Dodijeljene su i nagrade najboljim studentima u prošloj školskoj godini, kao i nagrade najuspješnijim takmičarima na „Elektrijadi 2016“. Na promociji su dodijeljene i zahvalnice zaslužnim radnicima fakulteta. Srna













