Izvor: Akter, 03.Nov.2013, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstić: Budžet pravljen realno

Ministar finansija Lazar Krstić izjavio je da je budžet za iduću godinu pravljen realno, a ne u politčke svrhe i da ga kao takvog treba podržati

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Ministar finansija Srbije: Budžet za iduću godinu pravljen realno, a ne u politčke svrhe

Izvor: GdeInvestirati.com, 03.Nov.2013

BEOGRAD - Ministar finansija Lazar Krstić izjavio je da je budžet za iduću godinu pravljen realno, a ne u politčke svrhe i da ga kao takvog treba podržati.   Read More..

Nastavak na GdeInvestirati.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.