Kostić i patrijarh razgovarali o...

Izvor: B92, 26.Mar.2014, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kostić i patrijarh razgovarali o...

Beograd -- Srpskog patrijarha Irineja danas je posetila delegacija Srpskog privrednog kluba Privrednik, predvođena predsednikom Miodragom Kostićem.

Članovi delegacije i patrijarh razgovarali su o ciljevima i zadacima koji čine misiju kluba, a akcenat je stavljen na očuvanje tradicionalnih srpskih vrednosti.

Patrijarh se saglasio da je posebno potrebno brinuti o pravim vrednostima koje su vekovna karakteristika srpskog naroda i vrednosti dobrog srpskog domaćina, saopštio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je Privrednik.

Razgovarano je i o posledicama ekonomske krize na stanovništvo, kao i o eventualnim koracima Kluba koji bi delotvorno i u relativno kratkom roku mogli uticati na ublažavanje posledica krize, navodi se u saopštenju.

Delegacija Privrednika, koju je predvodio predsednik Miodrag Kostić i članovi Izvršnog odbora Miodrag Babić i Slobodan Petrović, najavili su da će i dalje davati svoj pun doprinos radu Skupštine Društva za podizanje Hrama Svetog Save, kao i pomoć pri izgradnji nove crkve na Kopaoniku.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Patrijarh Irinej primio biznismene!

Izvor: Telegraf.rs, 26.Mar.2014

Srpskog patrijarha Irineja danas je posetila delegacija kluba Privrednik, predvođena vlasnikom "MK grupe" Miodragom Kostićem

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.