Izvor: B&F Online, 26.Jan.2015, 13:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konferencija o Internetu DIDS 2015.

  Šesta godišnja konferencija o razvoju Interneta u svetu i na .RS i .СРБ domenskim prostorima Srbije - DIDS 2015. biće održana 10. i 11. marta, u Hotelu "Metropol" u Beogradu, a organizator je Fondacija "Registar nacionalnog internet domena Srbije" (RNIDS). Ove godine je DIDS podeljen u dva dana, s tim da je prvog dana standardni program kome mogu da prisustvuju svi prijavljeni posetioci, a drugi dan je rezervisan za stručni skup nacionalnih internet registara iz regiona. Program prvog dana ovogodišnjeg Dana internet domena Srbije tradicionalno je podeljen u tri tematska bloka i odvija se kroz prezentacije, predavanja i panel [...]
The post Konferencija o Internetu DIDS 2015. appeared first on Biznis i Finansije.

Nastavak na B&F Online...



Povezane vesti

Ćirilica 3.0 kao društveno-tehnološki fenomen

Izvor: Economy.rs, 26.Jan.2015

Povodom treće godine postojanja ćiriličkog nacionalnog internet domena .СРБ, Fondacija Registar nacionalnog internet domena Srbije (RNIDS) organizuje panel diskusiju Ćirilica 3.0, 27. januara, od 11.00, u Galeriji Ozon, u Beogradu, Andrićev venac 12.

Nastavak na Economy.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B&F Online. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B&F Online. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.