„Komtrejd“ postao partner sa „El-Džijem“

Izvor: Blic, 10.Okt.2008, 06:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„Komtrejd“ postao partner sa „El-Džijem“

Veselin Jevrosimović i Alan Ejsong, predstavnici kompanija "Komtrejd” i "LG Elektroniks" potpisali su juče ugovor vredan više desetina miliona evra.



Taj ugovor obezbediće srpskom tržištu izbor od oko 1.000 proizvoda iz LG ponude po specijalno povoljnim cenama koji će biti dostupni u maloprodajnim objektima širom Srbije. U narednom periodu ove dve kompanije će pokrenuti više društvenoodgovornih projekata u oblasti zdravstva, školstva i sporta, čime će biti ostvarena velika korist za domaću ekonomiju, a planirano je i da LG uskoro preseli jedan deo proizvodnje na teritoriju Srbije.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Cene za Srbiju

Izvor: Večernje novosti, 09.Okt.2008, 20:37

Oko 1.000 proizvoda korejske kompanije "El Dži elektroniks", kupci iz Srbije moći će uskoro da kupe po cenama prilagođenim našem tržištu. Ova multinacionalna kompanija, sa sedištem u Južnoj Koreji, naime, potpisala je ugovor sa "Kom trejd" grupom, vredan nekoliko desetina miliona evra

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.