Ko će graditi stanove u Bloku 67a

Izvor: B92, 19.Jul.2013, 11:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko će graditi stanove u Bloku 67a

Beograd -- Izgradnja stambeno-poslovnog kompleksa u Bloku 67a u Novom Beogradu mogla bi da počne na jesen ove godine, piše Politika.

Kako je navedeno, dobijena je lokacijska dozvola, radi se glavni projekat, a objekti će se graditi u nekoliko faza.

Kompleks će se sastojati od objekta mešovite poslovne namene i hotela kao i 6 stambenih zgrada sa ukupno 841 stanom čija se gradnja planira u tri faze. Prva faza će obuhvatati tri stambene zgrade sa ukupno 296 jedinica. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Za Andreja Jovanovića i Bojana Milovanovića, javnost je čula kada su u avgustu 2008. godine firmu "Marbo produkt” prodali „Pepsiju” za 210 miliona evra. Pre tri godine mediji su ih pominjali kao kandidate za strateške partnere "Jat ervejza”, a iste godine bili su u žiži interesovanja kao potencijalne nove gazde „Magnohroma”, kraljevačke industrije vatrostalnih materijala.

"Izuzetan izbor različitih struktura i tipova stanova pruža kupcima mogućnost izbora između jedinica od 25m2 do 145m2. Ideja vodilja prilikom izrade idejnog rešenja bila je zadovoljiti različite prostorne potrebe ali i finansijske mogućnosti svakog kupca. Svaki stan nudi optimalnu funkcionalnost prostora u kombinaciji sa visokim kvalitetom materijala i opreme poput: podova i pločica i kategorije, granitne protivklizne keramike na terasama, aluminijumske spoljne stolarije sa prekidom termičkog mosta, duplošperovane unutrašnje stolarije", navodi u saopštenju firma "Solidity", koja vodi projekat.

Kompleks će imati podzemnu garažu sa probližno hiljadu garažnih mesta, 340 nadzemnih parking mesta kao i igralište za najmlađe stanare sa uređenim pešačkim stazama.

Inače, investitor "Deka Inženjering", je raspisao konkurs za ime naselja, ko će biti kum znaće se 19. avgusta 2013. godine.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.