Izvor: Capital.ba, 22.Maj.2010, 09:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izmjerili minus
BEOGRAD, Koliko će građani dobiti za akcije Naftne industrije Srbije krajem juna kada ova kompanija izađe na Beogradsku berzu, teško da se sada može pretpostaviti. Kada su podjeljene potvrde o vlasništvu vrijednost jedne akcije procjenjena je na 500 dinara. A, u februaru naredne godine većinski vlasnik ruski „Gaspromnjeft“ moći će da ih otkupljuje po minimalnoj...
Povezane vesti
Privatizacija: Koliko ćemo dobiti od NIS-a?
Izvor: SEEbiz.eu, 22.Maj.2010
BEOGRAD - Vrednost jedne akcije Naftne industrije Srbije procenjena je na 500 dinara. Gazpromnjeft će sledeće godine kao većinski vlasnik moći će da ih otkupljuje po minimalnoj ceni od 4,8 evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







