Istra kakvu znate više neće biti ista

Izvor: B92, 28.Dec.2016, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Istra kakvu znate više neće biti ista

Radovi na dva luksuzna letovališta u Rapcu u punom su jeku, a one su trenutno najveće investicije Valamar Rivijere.

Te dve investicije, pišu regionalni mediji, vredne su 562 miliona kuna.

Izgradnja novih luksuznih letovališta sa 764 sobe i više od 2.700 kreveta sigurno će Rabac pozicionirati u vodeću destinaciju visoke kategorije, a višestruko će koristiti i celoj lokalnoj zajednici, istakli su lideri Valamar Rivijere, koji su o radovima na najvećem gradilištu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u hrvatskom turizmu obavestili i istarskog župana i gradonačelnika.

Kako je istakao predsednik Uprave Valamar Rivijere Željko Kukurin, otvaranjem letovališta u maju iduće godine otvoriće se čak 350 novih radnih mesta, zbog čega su u Valamar već počeli da zapošljavaju nove kadrove.

Gradilište se prostire na više od 15 hektara i najveće je gradilište u hrvatskom turizmu, navodi se.

Predstavnici gradske vlasti istakli su kako iz godine u godinu Istra potvrđuje svoju vodeću poziciju u razvoju turizma u Hrvatskoj.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.