Izvor: Capital.ba, 17.Dec.2014, 13:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Isplata plate u narednih sedam dana
BANJALUKA, Radnicima zaposlenim u Bolnici u Istočnom Sarajevu plata će biti isplaćena u narednih sedam dana, poručeno je sa današnjeg sastanka ministra zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Dragana Bogdanića i predsjednika Unije sindikata radnika u zdravstvu Željka Šukala. Na sastanku, koji je održan u Banjaluci, rečeno je da se intenzivno radi na rješavanju problema zaposlenih u ovoj bolnici. Srni je u Ministarstvu rečeno da će nastaviti sarađivati sa predstavnicima sindikata >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << na rješavanju problema Bolnice u Istočnom Sarajevu. Radnici Bolnice Istočno Sarajevo od prošlog ponedjeljka svakodnevno u vrijeme pauze za topli obrok održavaju informativne skupove ispred kapije ove zdravstvene ustanove, poručujući da će istrajati u osnovnim zahtjevima – redovna isplata plata, poboljšanje uslova rada i rješavanje duga Bolnice koji iznosi više od 42 miliona KM. Srna



