Isplata plate u narednih sedam dana

Izvor: Capital.ba, 17.Dec.2014, 13:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Isplata plate u narednih sedam dana

BANJALUKA, Radnicima zaposlenim u Bolnici u Istočnom Sarajevu plata će biti isplaćena u narednih sedam dana, poručeno je sa današnjeg sastanka ministra zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Dragana Bogdanića i predsjednika Unije sindikata radnika u zdravstvu Željka Šukala. Na sastanku, koji je održan u Banjaluci, rečeno je da se intenzivno radi na rješavanju problema zaposlenih u ovoj bolnici. Srni je u Ministarstvu rečeno da će nastaviti sarađivati sa predstavnicima sindikata >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << na rješavanju problema Bolnice u Istočnom Sarajevu. Radnici Bolnice Istočno Sarajevo od prošlog ponedjeljka svakodnevno u vrijeme pauze za topli obrok održavaju informativne skupove ispred kapije ove zdravstvene ustanove, poručujući da će istrajati u osnovnim zahtjevima – redovna isplata plata, poboljšanje uslova rada i rješavanje duga Bolnice koji iznosi više od 42 miliona KM. Srna

Nastavak na Capital.ba...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.