Izvor: Beta, 01.Mar.2014, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fabrika Gorenje u Valjevu povećala izvoz

VALJEVO, 1. marta 2014. (Beta) - Fabrika rashladnih uredjaja slovenačkog Gorenja u Valjevu povećala je izvoz osvajanjem novih tržišta, javili su lokalni mediji.

Direktor kompanije Gorenje-Valjevo Mirko Meža rekao je da se frižideri i zamrzivači, pored evropskih zemalja, prodaju i u zemljama Severne Amerike i Južne Amerike, severne Afrike, Bliskog istoka i Dalekog istoka i Kine.

Dodao je da se u Valjevu proizvode i Panasonikovi uredjaji na osnovu strateškog partnerstva >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << sa tom svetski poznatom kompanijom, što je dovelo i do osvajanja proizvodnje nove gereracije rashladnih aparata, koji su manji potrošaci energije.

Gorenje u Valjevu ima dve fabrike u kojima radi izmedju 1.300 i 1.500 radnika.

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

Gorenje u Valjevu povećalo izvoz

Izvor: B92, 01.Mar.2014

Fabrika rashladnih uređaja slovenačkog Gorenja u Valjevu povećala je izvoz osvajanjem novih tržišta, javili su lokalni mediji.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.