Izvor: S media, 04.Dec.2010, 17:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Eurobanka EFG dobila nagradu za filantropiju
Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Djelić uručio je danas Eurobanci EFG glavnu nagradu za korporativnu filantropiju "Virtus 2010" za doprinos na nacionalnom nivou, a ambasadorka SAD u Beogradu Meri Vorlik je na svečanosti pozvala strane kompanije u Srbiji da za te namene izdvajaju više novca.
Eurobanka je dobila tu nagradu, koju dodeluje Balkanski fond za lokalne inicijative, za podršku raznim projektima u oblasti obrazovanja, zdravstva, ekologije i integracije osoba >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sa invaliditetom.
Povoljne kamate za štednju u„švajcarcima“
Toj banci je u Domu Narodne skupštine uručena i nagrada za podršku najinovativnijem projektu godine - za pokretni inkluzivni muzej, koji prikazuje predmete koji mogu da olakšaju život osobama sa invaliditetom.
Specijalnu nagradu za medijski doprinos dobila je Radiotelevizija Srbije za izveštavanje o transplantaciji i doniranju organa, zbog čega je značajno povećan broj takvih operacija u Srbiji.
Bivši guverner Radovan Jelašić je uručio Hemofarmu nagradu za doprinos lokalnoj zajednici - Vršcu i vršačkoj regiji.
Tanjug











