Er Baltikom do Rige od 5. maja

Izvor: B92, 08.Mar.2010, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Er Baltikom" do Rige od 5. maja

Beograd -- Aerodrom "Nikola Tesla" saopštio je da će od 5. maja letonska nacionalna kompanija "Er Baltik" otvoriti direktnu avionsku liniju Beograd - Riga.

Saobraćaj će se obavljati četiri puta nedeljno avionima boing 737-500. Saobraćaj će se obavljati četiri puta nedeljno (ponedeljkom, sredom, petkom i nedeljom). Sletanje na Aerodrom "Nikola Tesla" je predviđeno u 13.10 časova, a povratak za Rigu u 13.50 časova. "Er Baltik" će postati peta niskotarifna avio-kompanija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koja će leteti iz Beograda

U saopštenju se kaže da "Er Baltik" posluje na niskotarifnom principu i da se obroci u avionu i predati prtljag posebno naplaćuju.

Kompanija će putnicima iz Beograda omogućiti preko Rige odlične transferne veze za oko 20 gradova u skandinavskim zemljama, kao i za veliki broj gradova u većini bivših sovjetskih republika.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.