Drugi Digitalni dan 25. aprila

Izvor: NaDlanu.com, 17.Feb.2012, 14:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Drugi Digitalni dan 25. aprila

Druga po redu konferencija o internet marketingu "Didžital dej" (Digital Day) biće održan 25. aprila u Domu omladine u Beogradu.

Kako je najavio organizator, predavanja o savremenim tendencijama u onlajn marketingu držaće eksperti iz najvećih svetskih kompanija, kao što su Gugl (Google), Džimijus (Gemius) i Hajneken (Heineken).Organizator "Didžital deja" je IAB Srbija (Interactive Advertising Bureau Serbia), udruzenje koje se bavi pruzanjem aktivne podrške rastu i razvoju tržišta >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << digitalnog i interaktivnog marketinga.Kako ističe IAB Srbija (www.iab.rs), Konferencija, kao i samo udruženje, ima za cilj da informiše javnost o mogućnostima i prednostima digitalnog marketinga i promenama u industriji.BEOGRAD, 17. februara 2012. (Beta)

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.