Direktorka Kliničkog centra Vojvodine: Dvoje povređenih u padu nadstrešnice stabilno ali u teškom stanju

Izvor: Danas, 27.Nov.2024, 17:53

Direktorka Kliničkog centra Vojvodine: Dvoje povređenih u padu nadstrešnice stabilno ali u teškom stanju

Dvoje povređenih 1. novembra prilikom pada nadstrešnice ulaza Železničke stanice u Novom Sadu i dalje je u teškom, ali stabilnom stanju, rekla je danas direktorka Kliničkog centra Vojvodine Vesna Turkulov.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stanje povređenih u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici i dalje teško, ali stabilno

Izvor: Radio 021, 27.Nov.2024

Dvoje povređenih 1. novembra prilikom pada nadstrešnice ulaza Železničke stanice u Novom Sadu i dalje je u teškom, ali stabilnom stanju.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.