Izvor: Blic, Tanjug, 27.Nov.2009, 19:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Današnji kurs 95,79 dinara za evro
Dinar je danas oslabio prema evru 0,28 odsto i zvanični srednji kurs je 95,7965 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije.
Prema zvaničnom srednjem kursu NBS, evro vredi oko 27 para više nego
juče, kada je kurs bio 95,5282 dinara za evro.
Dinar je ove godine najslabiji bio 28. januara, kada je kurs bio 96,34 dinara za evro, a najjači >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je bio prvog radnog dana u godini, 5. januara, kada je zvanični srednji kurs bio 89,54 dinara za evro.
Devizni kurs se formira na međubankarskom deviznom tržištu, a primenjuje se od 08.00 časova narednog radnog dana.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






