Izvor: B92, 27.Maj.2011, 09:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas završna runda sa MMF-om
Beograd -- U Beogradu se danas završava prvi deo razgovora predstavnika MMF-a i Vlade Srbije o sklapanju novog aranžmana iz predostrožnosti.
Delegacije u završnim razgovorima predvode premijer i ministar finansija Mirko Cvetković i šef Misije Fonda Albert Jeger.
Po završetku sastanka predviđeno je i potpisivanje zajedničkog dokumenta pod nazivom "ed memoar", u tri tačke, koji će predstavljati definisan dogovor o redosledu poteza za nastavak reformi u našoj zemlji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Premijer Cvetković je već nagovestio da će na današnjem sastanku biti dogovoren određeni iznos sredstava koja će biti na raspolaganju našoj zemlji u slučaju vanredne potrebe, bez obzira na to što aranžman iz predostrožnosti ne predviđa i finansijski sporazum s MMF-om.
Opširnije na našoj stranici BIZ.





