Dačić možda ministar odbrane

Izvor: SEEbiz.eu, 12.Maj.2016, 09:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić možda ministar odbrane

BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić najverovatnije će biti u novom sazivu vlade i moguće je da će preuzeti ministarstvo odbrane, piše beogradski Danas u izdanju od četvrtka, pozivajući se na izvore bliske vladajućoj Srpskoj naprednoj stranci premijera Aleksandra Vučića.

Kako list navodi, neizvesno je da li će se još neko od socijalista osim Dačića, dosadašnjeg ministra spoljnih poslova, naći medju ministrima u novoj vladi.

>> Pročitaj celu vest na sajtu SEEbiz.eu << />Po navodima upućenih izvora, zvaničnoj Moskvi je važno da socijalisti budu u vladi i da funkcioner SPS-a Dušan Bajatović ostane na čelu Srbijagasa.

Izvori bliski Danasu takodje tvrde da će predsednik Pokreta socijalista i dosadašnji ministar za rad, zapošljavane, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin ostati na istoj funkciji.

Nastavak na SEEbiz.eu...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SEEbiz.eu. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SEEbiz.eu. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.