Izvor: B92, 03.Apr.2019, 08:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Bratstvo-jedinstvo" prodato za 2,5 mil. EUR
Beograd -- Ribnjak "Sutjeska" iz Sutjeske novi je vlasnik stečajnog dužnika poljoprivrednog preduzeća "Bratstvo-jedinstvo" iz Neuzine.
To je objavila Agencija za licenciranje stečajnih upravnika.
Kako je navedeno, ovo preduzeće prodato je po početnoj ceni od 285 miliona dinara. Ukupna površina zemljišta u vlasništvu prodate firme je 464 hektara, a pored 19 uknjiženih, imovinu čine i 4 vanknjižna objekta.
Povezane vesti
"Bratstvo-jedinstvo" prodato za 285 miliona dinara
Izvor: Blic, 03.Apr.2019
Ribnjak "Sutjeska" AD iz Sutjeske novi je vlasnik stečajnog dužnika poljoprivrednog preduzeća "Bratstvo-jedinstvo" iz Neuzine, objavila je Agencija za licenciranje stečajnih upravnika.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









