Bolji dani za srpsku gimnastiku

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Jan.2021, 11:06

Bolji dani za srpsku gimnastiku

U okviru redovnih aktivnosti, Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković, primio je u sedištu OKS, u Olimpijskoj kući, predstavnike Gimnastičkog Saveza Srbije na čelu sa novim predsednikom, dr. Sašom Veličkovićem.

Na radnom sastanku novi predsednik GSS je upoznao predsednika Maljkovića i prisutne članove OKS sa planovima GSS u sledećem olimpijskom ciklusu i konceptom razvoja gimnastike Srbije u narednom periodu.

Poseban akcenat je stavljen na >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << potrebu ulaganja u razvoj i usavršavanje trenerskog i stručnog dela GSS-a u svim segmentima kao i na rešavanje infrastrukturnih problema u ovom sportu.

Predsednik OKS sa saradnicima je dao podršku novoizabranom Predsedniku GSS u radu na organizovanju jedinstvenog i savremenog Saveza kao i na jačanju i afirmaciji gimnastike kao jednog od najvažnijih bazičnih sportova, sa uverenjem da dolaze bolji dani za srpsku gimnastiku.

Predsednik Maljković je istakao da će Olimpijski komitet Srbije podržati i pomoći sve planove i akcije GSS-a koje vode napretku svih gimnastičkih sportova u Srbiji.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.