Izvor: B92, 21.Dec.2010, 10:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bojan Radun novi predsednik SAM
Beograd -- Izvršni direktor kompanije Nektar, Bojan Radun, novi je predsednik Srpske asocijacije menadžera (SAM).
Dosadašnji predsednik Slobodan Vučićević, ostaje i dalje aktivan u Asocijaciji i to na funkciji izvršnog potpredsednika, navodi se u saopštenju SAM-a.
Potpredsednici SAM u narednom periodu biće Draginja Đurić, Dragica Pilipović-Chaffey, Srđan Šaper, Miroslav Nikolić i Veran Matić.
Dosadašnji Predsednik SAM, Slobodan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vučićević je na Skupštini članova tog udruženja izrazio zadovoljstvo postignutim rastom i razvojem Asocijacije u prethodne četiri godine od njenog osnivanja i izrazio je nadu da će pod vođstvom novog predsednika Asocijacija nastaviti sa uspesima kao i sa daljim razvojem.
Tokom svog predstavljanja, novi Predsednik SAM se zahvalio svim članovima na podršci, a posebno članovima novog Upravnog odbora koji su prihvatili da budu deo njegovog tima za ostvarivanje ciljeva i misije Asocijacije.
Kako je ocenjeno, protekla godina je bila izuzetno uspešna za SAM, u kojoj je učlanjen rekordan broj novih članova.
Članovi novog Upravnog odbora SAM su: Vladimir Čupić, Slavko Carić, Miroslav Bogićević, Tijana Anđelić, Miša Lukić, Jelena Petković, Petrašin Jakovljević, Maja Piščević, Bojan Knežević i Bojan Muravec. Za predsednika Skupštine ponovo je izabran Dejan Nedić, dok su za članove Nadzornog odbora SAM izabrani Zoran Naumović, za predsednika NO, Tatjana Mamula i Vladan Simeunović.












